ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

GÜVENLE VE EKONOMİK GERÇEKLEŞEN, ZAMANINDA VARILAN HER SEFER, SİZİ BAŞARIYA TAŞIR!

Aracınız seyir halindeyken yolcularınızın veya yüklerinizin varış noktasına zamanında ve güvenli olarak ulaştığından ne kadar eminsiniz?

Sürücü suistimallerine karşı araç takip sistemlerinin ilettiği rota değişikliği ve hareket bilgilerine sürekli ulaşım avantajı, kurumunuzun, yükünüzün ve işinizin güvenliğini destekler.

ARAÇ SÜRÜŞ PERFORMANSI VE ROTA TAKİBİ İHTİYAÇLARI BEKLENTİLERİNİZ
Varış Noktasına Zamanında Ulaşım Yük ve yolcularınızın varış noktasına zamanında ulaşması ile müşterilerin beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması.
Yük Güvenliği Sürücü suistimallerine karşı araç ve yükünüzün korunması, taşınan değerin yüklendiği şekilde eksiksiz teslim edilmesi.
Ekonomik Sürüş Takibi Frenleme, rölanti süresi, hızlanma, verilen hız limitlerini aşma gibi faktörlerin kontrolü ile araç kullanım masraflarının azaltılması
Emniyetli Sürüş Takibi Aracın emniyetli sürüş ilkelerine uygun kullanımının kontrolü.
İzin Verilmeyen Yollara Giriş Belirlenen rota üzerinde planlanmış ve düzenli seyir zamanlamasının kontrolü ile rota dışında hareket etmenin kontrol edilmesi.
Toplam Çalışma Saati Sürücünün çalışma performansının kontrolü ile, verilen çalışma saati hedeflerine uyduğunun denetlenmesi ve mesai dışı kullanımların tespiti.
Toplam Gidilen Yol Gidilen yolun gözlemlenmesi, araç ve sürücü ile ilgili performans raporlarının oluşturulması

Artık aracınız yola çıktığında endişelenmenize gerek kalmayacak!

Castrol, yapmış olduğu pazar araştırmaları sonucunda sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak araç takip sistemini Castrol Filozof müşterilerine özel sunuyor.
Ayrıca bu sistemi, Ekonomik Sürüş Eğitimleri ile destekleyerek,filonuzun daha düşük maliyetle operasyonlarını gerçekleştirmesine, SÜRDÜRÜLEBİLİR VERİMLİLİK sağlamanıza olanak sağlıyor.
Herhangi bir anda filonuzun tüm hareketlerini izleyebileceğiniz Castrol Filozof Araç Takip Sistemi konusunda sorularınız ve detaylı bilgi için Satış Müdürlerimizi aramanız yeterli olacaktır.

SİZİ İLERİYE TAŞIYACAK
ÇÖZÜMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ!

Filo kaynaklarınıza emniyetli ve ekonomik kullanım sunan,
veriminizi en üst düzeye taşıyarak daha fazla kazanmanızı sağlayacak.

ÇÖZÜMLER DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi

Büyük maliyetlere katlanarak oluşturduğunuz filonuzun yola çıktıktan sonra tamamen sürücülerinizin kontrolünde olması ve yol boyunca araçlarınızı takip edememe sorununuz, Castrol Filozof Araç Takip Sistemi ile ortadan kalkıyor. Giriş Yapmak İçin Tıklayın
Filo Bakım Yönetim Programı

Filo Bakım
Yönetim Programı

Sahadaki iş makinası, kamyon ve diğer ekipmanlarınızın, size çıkardığı tüm operasyon maliyetlerini görebileceğiniz bir fırsat aracıdır. Giriş Yapmak İçin Tıklayın
LabCheck

LabCheck

Laboratuvar testleriyle, ekipmanınızda normalin dışında seviyelere ulaşan kir ve metal parçalarını ortaya çıkaran ve yağın fiziksel özelliklerini belirleyerek kullanım ömrünü saptayan bir yağ analizi ve arıza teşhis hizmetidir. Giriş Yapmak İçin Tıklayın