EMNİYETLİ VE EKONOMİK ARAÇ KULLANIM EĞİTİMİ

Emniyetli ve ekonomik araç kullanım eğitimi şirketinizin performansını ve başarısını artırır!

Değerli müşterimiz,
Filonuzdaki araçların emniyetli kullanımı, şirketinizin performansını artırarak ileriye taşıyan, ancak daha da önemlisi, yatırımlarınızın değerini koruyan faktörlerin başında gelmektedir.
Filonuzun yükü ve yolcuları çok değerlidir! Yük ve yolcu taşıma sektörlerinde; uzun yol, zorlu coğrafi ve iklim koşulları ve %95 gibi yüksek bir oranda tercih edilen karayolu trafiği gözönüne alındığında, önemli bir zorunluluk kaçınılmaz olarak kendini göstermektedir: Emniyetli Araç Kullanımı!
Araçlarınız en değerli ve önemli yatırımlarınızdır.
Emniyetli kullanılmayan her araç, şirketiniz, yükünüz ve trafik için çok büyük bir risktir.
Bu konuda yaşanabilecek bir sorun, iş gücü kaybı, değer kaybı, para kaybı,prestij kaybı ve tüm bunların ötesinde, manevi bakımdan duyulan büyük sorumluluğunyükü olarak şirketinize yansıyacaktır.

Karlılığa, araçlarınızı ekonomik kullanarak ulaşın!

Araç maliyetleriniz yükselirken, rekabet nedeniyle operasyonlarınızdan elde ettiğiniz karlılık giderek azalmaktadır. Bu olgu, filonuzu oluşturan araçların en ekonomik kullanım ile en fazla fayda sağlaması gerekliliğini ortaya koymaktadır.
Ana gider kalemlerinizin başında gelen araç işletim masraflarının azaltılması şirketinizin mali performansına doğrudan katkı sağlayacaktır.
Ekonomik ve kurallara uygun araç kullanımı, %52 ile en büyük maliyetinizi oluşturan yakıttan, tamir-bakım giderlerinden ve iş gücü verimliliğini oluşturan zaman faktöründen de tasarruf sağlar.

Castrol Filozof Emniyetli Araç Kullanım Eğitimi size çok şey kazandırır!

  • Artan sürücü duyarlılığı ile filonuzun kaza yapma riski azalır.
  • Artan emniyetli araç kullanım kültürü ile yük veya yolcularınız zamanında ve sorunsuz olarak varış noktasına ulaşır.
  • Kaza halinde olabilecek iş gücü kayıpları azalır.
  • İstenmeyen manevi süreçlerin yaşanması önlenir.
  • Azalan kaza riski ile, kaynaklarınızın ve araç parkınızın kullanım sürekliliği artar.
  • Normal koşullarda alacağınız eğitim hizmeti karşılığında sürücü başına ödemeniz gereken tutarı, Castrol ile yapılan anlaşma kapsamında ücretsiz elde edebilirsiniz. Tüm eğitim planlaması Castrol Bölge Satış Müdürü tarafından sizinle birlikte yapılacaktır.
  • Araçlarınızın çalışmasının engellenmediği küçük çaplı kazalar da azalacağından, araç görünümünde olabilecek tahribat ve görsel zararlar en aza indirgenir.
  • Emniyetli Araç Kullanım kültürünü benimseyen sürücülerinizin motivasyonu artar. Kendilerine, aracınıza ve çevreye verebilecekleri tehlike azalır.
  • Sürücü adaylarının firmanıza duyacağı güven artar, sürücü dönüşüm hızı azalır.
  • Sektörünüz ve müşterileriniz gözündeki firma imajı ve prestijiniz güçlenerek artar.

SİZİ İLERİYE TAŞIYACAK
ÇÖZÜMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ!

Filo kaynaklarınıza emniyetli ve ekonomik kullanım sunan,
veriminizi en üst düzeye taşıyarak daha fazla kazanmanızı sağlayacak.

ÇÖZÜMLER DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi

Büyük maliyetlere katlanarak oluşturduğunuz filonuzun yola çıktıktan sonra tamamen sürücülerinizin kontrolünde olması ve yol boyunca araçlarınızı takip edememe sorununuz, Castrol Filozof Araç Takip Sistemi ile ortadan kalkıyor. Giriş Yapmak İçin Tıklayın
Filo Bakım Yönetim Programı

Filo Bakım
Yönetim Programı

Sahadaki iş makinası, kamyon ve diğer ekipmanlarınızın, size çıkardığı tüm operasyon maliyetlerini görebileceğiniz bir fırsat aracıdır. Giriş Yapmak İçin Tıklayın
LabCheck

LabCheck

Laboratuvar testleriyle, ekipmanınızda normalin dışında seviyelere ulaşan kir ve metal parçalarını ortaya çıkaran ve yağın fiziksel özelliklerini belirleyerek kullanım ömrünü saptayan bir yağ analizi ve arıza teşhis hizmetidir. Giriş Yapmak İçin Tıklayın