FİLO DOKTORU

Bir doktorun görevi; hastasının şikayetlerini dinlemek, hastalığı teşhis etmek, daha da önemlisi; rahatsızlık baş göstermeden, önlem alarak hastasını korumaktır.

FİLO DOKTORU FİLONUZUN KORUYUCU HEKİMİDİR.

Filo yönetiminde karşılaştığınız, daha da önemlisi karşılaşabileceğiniz sorunlarınıza, filonuza özel çözümler üretir. Sorunu yerinde tespit eder ve Filozof çözümlerinin en ideal şekilde uygulanmasını sağlar.

Filo Doktoru, bugüne kadar yurtiçinde birçok filoya hizmet verdi, başarılı dönüşümler gerçekleştirdi. Şu anda da sürdürülebilir filo yönetimi konusunda ekiplerinizle birlikte işinizi daha yukarı taşımak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye devam ediyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR FİLO YÖNETİMİ İÇİN CASTROL FİLO DOKTORU

Filo işi, dışarıda rakiplere, içeride değişken koşullara ve zorluklara karşı yürütülen bir mücadeledir.
Günümüzde artan rekabet ve ağırlaşan koşullar karşısında filo karlılığı,ancak sürdürülebilir bir filo yönetimi ile mümkün.
Araçların, sürücülerin, personelin çalışma koşullarının doğru yönetimi, atılan adımların planlı ve kontrol altında olması sürdürülebilirliğin kapısını açan kriterlerdir. Koşulları faydaya çevirebilmek için tüm imkanları etkili kullanmak gerekir.
Operasyonel tabanlı bakış, maliyet yönetimi, verimlilik, sürücü ve yakıt yönetimi, araç bakım yönetim modeli gibi başlıklar, sağlıklı bir filo için dikkate alınması gereken ana başlıklar arasındadır.
Castrol Filo Doktoru size işin uzmanı ile yüz yüze eğitim imkanı sunar.Filo Doktoru’nuz, ihtiyaç duyduğunuz detaylarda planlama yapar.
Çalışma alanınızda sizinle birlikte tüm fonksiyonlarınızı değerlendirerek veriminizi artırmaya yardımcı olur.

SİZİ İLERİYE TAŞIYACAK
ÇÖZÜMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ!

Filo kaynaklarınıza emniyetli ve ekonomik kullanım sunan,
veriminizi en üst düzeye taşıyarak daha fazla kazanmanızı sağlayacak.

ÇÖZÜMLER DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi

Büyük maliyetlere katlanarak oluşturduğunuz filonuzun yola çıktıktan sonra tamamen sürücülerinizin kontrolünde olması ve yol boyunca araçlarınızı takip edememe sorununuz, Castrol Filozof Araç Takip Sistemi ile ortadan kalkıyor. Giriş Yapmak İçin Tıklayın
Filo Bakım Yönetim Programı

Filo Bakım
Yönetim Programı

Sahadaki iş makinası, kamyon ve diğer ekipmanlarınızın, size çıkardığı tüm operasyon maliyetlerini görebileceğiniz bir fırsat aracıdır. Giriş Yapmak İçin Tıklayın
LabCheck

LabCheck

Laboratuvar testleriyle, ekipmanınızda normalin dışında seviyelere ulaşan kir ve metal parçalarını ortaya çıkaran ve yağın fiziksel özelliklerini belirleyerek kullanım ömrünü saptayan bir yağ analizi ve arıza teşhis hizmetidir. Giriş Yapmak İçin Tıklayın