Yasal Uyarı

BU SİTENİN SAHİBİ VE İŞLETMECİSİ:

BP Petrolleri A.Ş. (BPAŞ)

Tescilli şirket adresi: Değirmenyolu Caddesi ASIA Ofis Park, Kat: 3, 34742 Ataşehir, Kadıköy-İstanbul

Vergi no: 1870022212 (Büyük Mükellefler V.D.)

Bu siteye giren ziyaretçiler, aşağıda belirtilen kurallara tabiidirler. Bu ekranın sonrasına geçmekle, bu kuralları kabul etmiş olursunuz. Gizlilik İlkemiz, sizlerin bu site üzerinden bize sağlayacağınız tüm kişisel bilgilerinizin kullanım koşullarını belirler. Diğer BP websiteleri, bu sitedekinden farklı şartlar ve koşullar içerebilirler. Ziyaret ettiğiniz tüm websitelerindeki şartlar ve koşulları kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

SİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Bu sitede yeralan bilgiler kapsamlı ve ayrıntılı değildir. Tüm çabalarımıza karşın, bu bilgiler tam, güncel ve herhangi bir durumun şartlarına uygunabilir nitelikte olmayabilir. Bu nedenlerle oluşabilecek hatalar ve ihmallerden dolayı (bilinçli olarak yapılan saptırmalar hariç olmak üzere) BPAŞ herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu bilgilere dayanarak verilebilecek yanlış kararlardan, tamamen kararı alan kişi sorumludur. Ne BPAŞ, ne de filyalleri, her ne şekilde olursa olsun, bu siteye giriş, sitenin kullanımı ya da içerikteki bilgiler nedeniyle oluşabilecek doğrudan, dolaylı ya da diğer herhangi bir şekilde oluşabilecek kayıp ya da zarardan dolayı sorumlu tutulamazlar.

SİTEDE VERİLEN LİNKLERİN KULLANIMI

BU ALANDA YER ALAN HER TÜRLÜ BİLGİ VE MALZEME "OLDUĞU GİBİ" SUNULMUŞTUR. BPAŞ BU BİLGİ VE MALZEMENİN DOĞRULUĞU, YETERLİLİĞİ VE AMACA UYGUNLUĞU KONUSUNDA VE BUNLAR Ne BPAŞ, ne de filyalleri, BPAŞ sitesinden direkt olarak ulaşabileceğiniz siteler de dahil olmak üzere diğer hiçbir websitesinin içeriği konusunda sorumlu değildirler.

LİNKLEME

Bu siteye link verme ya da siteyi referans gösterme, ancak BPAŞ'nin yazılı onayı ile mümkün olabilir.

TESCİLLİ MARKALAR

Castrol ismi ve logosu, BPAŞ'nin bir filyali olan Castrol Limited'in tescilli markalarıdır. Burada, Castrol Limited'in herhangi bir fikri ya da sınai hakkı ile ilgili bir lisansın, açık ya da zımni olarak verilmesi söz konusu değildir.

TELİF HAKLARI

Bu websitesindeki tüm materyallerin telif hakları BPAŞ'ye aittir ve önceden BPAŞ'nin yazılı izni olmaksızın, sadece ticari olmayan amaçlar için kopyalanıp kullanılabilir.

KİŞİSEL OLMAYAN BİLGİLER

Bize, sitede yeralan Gizlilik İlkesi'ne tabi olacak kişisel bilgiler haricinde bilgi verdiğinizde, bu bilgiyi herhangi bir sınırlama olmaksızın, istediğimiz şekilde kullanabileceğimizi kabul etmiş olursunuz. Bu tür bilgiler, gizli olmayan bilgi olarak değerlendirilecektir.

BU SİTENİN TABİ OLDUĞU KANUNLAR

Bu siteyi kullanımınız ve siteden bilgi kopyalamanız ve bununla ilgili tüm şartlar ve koşullar Türk Kanunları'na tabidir.

© 2014 BP Petrolleri A.Ş. (TÜM HAKLARI SAKLIDIR.)

SİZİ İLERİYE TAŞIYACAK
ÇÖZÜMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ!

Filo kaynaklarınıza emniyetli ve ekonomik kullanım sunan,
veriminizi en üst düzeye taşıyarak daha fazla kazanmanızı sağlayacak.

ÇÖZÜMLER DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi

Büyük maliyetlere katlanarak oluşturduğunuz filonuzun yola çıktıktan sonra tamamen sürücülerinizin kontrolünde olması ve yol boyunca araçlarınızı takip edememe sorununuz, Castrol Filozof Araç Takip Sistemi ile ortadan kalkıyor. Giriş Yapmak İçin Tıklayın
Filo Bakım Yönetim Programı

Filo Bakım
Yönetim Programı

Sahadaki iş makinası, kamyon ve diğer ekipmanlarınızın, size çıkardığı tüm operasyon maliyetlerini görebileceğiniz bir fırsat aracıdır. Giriş Yapmak İçin Tıklayın
LabCheck

LabCheck

Laboratuvar testleriyle, ekipmanınızda normalin dışında seviyelere ulaşan kir ve metal parçalarını ortaya çıkaran ve yağın fiziksel özelliklerini belirleyerek kullanım ömrünü saptayan bir yağ analizi ve arıza teşhis hizmetidir. Giriş Yapmak İçin Tıklayın